Nowoczesne technologie w aktywnej szkole

Do sześciu piekoszowskich szkół już trafił nowoczesny sprzęt. Są roboty do nauki programowania, monitory i dywany interaktywne, tablety, laptopy i edukacyjne oprogramowanie. Całość projektu pod hasłem „Nowoczesne technologie w aktywnej szkole” opiewa na kwotę blisko 900 tysięcy złotych, z czego 790 tysięcy władze gminy Piekoszów pozyskały z unijnego dofinansowania. W ramach projektu szkolenia przeszli już nauczyciele.

Sprzęt edukacyjny przyszłości już w piekoszowskich szkołach. Nauczyciele właśnie zakończyli szkolenia!

Do sześciu piekoszowskich szkół już trafił nowoczesny sprzęt. Są roboty do nauki programowania, monitory i dywany interaktywne, tablety, laptopy i edukacyjne oprogramowanie. Całość zadania opiewa na kwotę blisko 900 tysięcy złotych, z czego 790 tysięcy władze gminy Piekoszów pozyskały z unijnego dofinansowania. W ramach projektu szkolenia przeszli już nauczyciele. Z początkiem lutego ruszyły też szkolenia uczniów.

więcej informacji na stronie www.piekoszow.pl

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Zajączkowie bierze udział w projekcie ,,Nowoczesne technologie w aktywnej szkole”.

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji cyfrowych uczniów oraz podniesienie kompetencji/kwalifikacji nauczycieli.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

W ramach projektu szkoła zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt. Odbędą się szkolenia dla nauczycieli. Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach.

Podpisanie umowy na dostarczenie nowoczesnych pomocy edukacyjnych do szkół z gminy Piekoszów.

Więcej na ten temat:

radio.kielce.pl