PROŚBA KSIĄŻKI

DROGI CZYTELNIKU !!!

• Moje wnętrze mimo skromnej szaty zawiera ciekawe treści.
  •  Nie jestem wymagająca, ale lubię czyste, przytulne półki lub szafki.
  • Zamiast zaginać rogi, używaj zakładki, która pokaże Ci, gdzie skończyłeś czytać.
  • Jeśli przenosisz mnie w plecaku ze śniadaniem do szkoły, uważaj, aby nie zalać mnie  mlekiem lub sokiem, trudno mnie wysuszyć, źle wtedy wyglądam i jeszcze gorzej się mnie czyta.
  • Nie rysuj po mnie długopisem i niczego nie wycinaj, nie jestem zeszytem ćwiczeń.
  • Nie odkładaj mnie w stanie rozłożonym grzbietem do góry, bo złamiesz mnie, zniszczysz kartki .
  • Chroń mnie przed zwierzętami domowymi i małymi dziećmi, bo nie jestem niezniszczalna i nie jestem zabawką.
  • Nie przetrzymuj mnie zbyt długo, inni czytelnicy już czekają w kolejce, by mnie przeczytać.
  • Po przeczytaniu polecaj mnie znajomym, lubię gościć w wielu domach.