KLASA III GIM.

Okazuje się, że pomysłowość, kreatywność, zdolności plastyczne i poetyckie plus trochę chęci mogą przynieść sukces. Nasze dwie uczennice - Oliwia Kozieł, klasa VI i Diana Guz, klasa III gimnazjum – odniosły sukces w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym pod nazwą „Cudze chwalicie, a swoje znacie – Anioł zwiastun dobrej nowiny”. Oliwia wykonała Anioła i zajęła II miejsce, a Diana ze swoim wierszem o nim wywalczyła I miejsce. Obie uczennice zachwyciły swoimi wytworami komisję konkursową, a konkurencja była szeroka. Gratulujemy dziewczynki!

M. K.

Rok szkolny 2017/18

IV Powiatowy Konkurs Mitologiczny

W dniu 17 listopada Szkoła Podstawowa w Łosieniu już po raz czwarty zaprosiła naszych gimnazjalistów do udziału w IV Powiatowym Konkursie Mitologicznym. Uczniowie klasy II – Oliwia Świercz i Dawid Kozieł - w przebraniu Demeter i Dionizosa wzięli udział w uczcie u Zeusa.

Szczęście dopisało Dawidowi. Został wyróżniony za prezentację i strój. Jego prezentacja była prawdziwym aktorskim wystąpieniem. Gratulujemy, Dawidzie!

Maria Król